معرفی

تاریخچه شرکت

شرکت فولاد روانشير در سال 1364 تاسيس و در سال 1368 به بهره برداري رسيد.اين شرکت با بهره گيري از نيـروي انسانـي مجـرب و متخصـص و همچنين تجهيـزات پيشرفته، سابقـه درخشاني را در حوزه توليد و تامين قطعات مصرفي فولادي و چدني آليـاژي و غير آليـاژي به صنايع گوناگون ( معدن، سيمان،ماشين سازي،نفت و پتروشيمي و راه آهن)داراست. در کنار رشد کمي ،اعتقاد مديريت ارشد مجموعه به رشد کيفي ، سبب گرديده تا با بهره گيري از سرمايه هـاي اصلي شرکت که همانا نيروهاي متخصص و تحصيل کرده مي باشند و استقـرار نظام کيفيـت 2015-ISO9001، اين شرکت در جهت ارتقـاء کيفيـت توليـدات خود و جلـب رضايت هر چه بيشتر مشتريان گام موثري بردارد.

Office
1
تیپ قطعه
1
پروژه موفق
1
مشتری
1
سال تجربه

شرکت فـولاد روانشيـراز ابتداي تاسيـس تا کنون پروژه هاي زيادي در زمينه توليـد قطعات و تجهيزات با صنايع متنوعي نظير معادن ، صنايع سيمان ، نفت و پتروشيمي ، فولاد سازي و …. اجرا نموده و مي نمايد.

ما همواره با توکل به خداوند متعال وبا بهره‌گیری از مدیران مجرب، مهندسین متخصص و متعهد،  آموزش و ارتقاء علمی و کیفی پرسنل و نیز همکاری با مراجع علمی و دانشگاه ها توانسته‌ایم کارنامه درخشانی در طول فعالیت کاری از خود برجای گذاریم که ارزیابی میزان رضایت مشتریان نیز گواه این ادعا می‌باشد.

IMG_9634

اولین همایش شرکت فولادروانشیر

1396/12/24

راز موفقیت ما

آموزش پيوسته کارکنان و استفاده از علـم روز و به کارگيـري ماشيـن آلات جديـد، مـا را در بالا بردن بهـره وري و مفاهيم نوين کيفيت ياري داده است. ضمن این‌که در طول این سال‌ها سعی‌مان بر پایه صداقت استوار بوده و هیچ‌وقت دست از تلاش و پشتکار بر نداشته ایم ،تا بتوانیم همواره خود را در رده شرکت‌های تراز اول کشور با بیشترین تنوع قطعات نگاه داریم.